درحال بار گذاری
img-bg

قرارداد های هوشمند اشتراکی , توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی به اندازه سرمایه اشتراکیقرارداد های هوشمند اشتراکی روشن ضمیر

img-bg
High Performance Compute Instances Activate in seconds. Online 24x7چرا قرارداد های هوشمند اشتراکی؟
زنجیره تامین هوشمند رایگان

در قرارداد های هوشمند اشتراکی تمام زیرساخت زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی روشن ضمیر به صورت رایگان در اختیار قرارداد های هوشمندرهای شما قرار میگیرید.

نصب و کانفیگ رایگان

با انتخاب پلن های قرارداد های هوشمند اشتراکی نگران نصب و راه اندازی سخت افزارهای توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی نخواهید بود چرا که تماما توسط ما و بصورت رایگان انجام می شود.

عدم نیاز به دانش فنی

اینکه درمورد بلاکچین و بیگ دیتاها معلوماتی داشته باشید مفید است اما برای اشتراک در قرارداد های هوشمند روشن ضمیر شما نیازی به دانش خاصی ندارید.

کاهش هزینه ها

مدیران زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر همواره در حال بررسی روش های مختلف کاهش هزینه های جانبی توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی هستند تا بالاترین حد ممکن از بهینه سازی را در اختیار شما بگذارند.

قیمت برق مناسبت

با توجه به اینکه شرکت روشن ضمیر خود نیروگاه مولد برق است هزینه های برق مصرفی زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی ما کاملا رقابتی بوده و از هر جای دیگر ارزان تر است.

تضمین درآمد

شرکت روشن ضمیر بعنوان طرف قرارداد فی مابین شما و زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر از طریق تامین بستر امن و مطمان توام با فناوری های به روز ضامن سرمایه و حصول درآمد شما است.

سوالات متداول
عملا برای اینکه عضوی از خانواده روشن ضمیر شوید می توانید با هر سرمایه ای وارد شوید هرچند حداقل سرمایه پیشنهادی ما یک میلیون تومان می باشد اما درصورتی که سرمایه شما کمتر از این مقدار است موردی نیست و می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید تا فرایند قرارداد های هوشمندر شدن شما آغاز شود.
این دو سال درواقع بر اساس عمر مفید دستگاه های قرارداد های هوشمندر درنظر گرفته شده است. به این معنا که اگر بعد از گذشت دو سال با توچه به سختی شبکه بیتکوین و قیمت روز اینترنت اشیا بیتکوین توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی ارز با این هزینه برای شما به صرفه بود که به احتمال بسیار بالا خواهد بود قرارداد به مدت دو سال دیگر تمدید می شود در غیر این صورت اگر میزان درآمد سرمایه شما رضایت کننده نباشد می توانید سرمایه خود را به شخصی دیگر واگزار کرده یا آن را از مدار زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر به طور موقت خارج نموده و در زمان بازگشت سودآوری مجددا احیا نمایید اما در هر صورت سرمایه شما به صورت هشریت در زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی روشن ضمیر ماندگار خواهد بود.
با توچه به اینکه ارز توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی شده در دو صورت اینترنت اشیای و ریالی به حساب شما واریز می شود. درصورت نیاز می توانید شخص جایگزین خود را به مجموعه روشن ضمیر معرفی کرده تا فرایند واگذاری سرمایه و درآمد صورت گیرد.
درحال حاضر باتوجه به اعتبار و محبوبیت برتر بیتکوین نسبت به سایر بیگ دیتاها ما به جهت تضمین تحصیل درآمد مناسب قرارداد های هوشمندر ها در این روش صرفا اینترنت اشیا بیتکوین را قرارداد های هوشمند میکنیم.هرچند در ماه های آینده قرارداد های هوشمندر های اتریوم نیز به طور محدود خریداری می شود تا در صورت درخواست مشتریان ارز اتریوم نیز قرارداد های هوشمند گردد.
مشتریان ترکیه 11.5% مشتریان داخل 60.1% مشتریان امارات 8.30% مشتریان آسیا 14.9% مشتریان اتیوپی 5.2%

در هر جای کره زمین که باشید زنجیره تامین هوشمند قرارداد های هوشمند اشتراکی روشن ضمیر میزبان شماست

میزبانی مشتریانی از نقاط مختلف جهان نشان از کیفیت کار ماست.شرکت نیروگاهی فناوری روشن ضمیر به عنوان اولین زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا کاملا ایرانی با دریافت مجوز های لازم و تکیه بر سال ها تجربه در حوزه انرژی و مدیریت قدم در راه توسعه زیرساخت های فناوری نوظهور بلاکچین در کشور نهاده است.