درحال بار گذاری
img-bg

ماین اشتراکی , ماینینگ به اندازه سرمایه اشتراکیماین اشتراکی روشن ضمیر

img-bg
High Performance Compute Instances Activate in seconds. Online 24x7چرا ماین اشتراکی؟
مزرعه رایگان

در ماین اشتراکی تمام زیرساخت مزرعه ماینینگ روشن ضمیر به صورت رایگان در اختیار ماینرهای شما قرار میگیرید.

نصب و کانفیگ رایگان

با انتخاب پلن های ماین اشتراکی نگران نصب و راه اندازی سخت افزارهای ماینینگ نخواهید بود چرا که تماما توسط ما و بصورت رایگان انجام می شود.

عدم نیاز به دانش فنی

اینکه درمورد بلاکچین و رمز ارزها معلوماتی داشته باشید مفید است اما برای اشتراک در ماین روشن ضمیر شما نیازی به دانش خاصی ندارید.

کاهش هزینه ها

مدیران مزرعه روشن ضمیر همواره در حال بررسی روش های مختلف کاهش هزینه های جانبی ماینینگ هستند تا بالاترین حد ممکن از بهینه سازی را در اختیار شما بگذارند.

قیمت برق مناسبت

با توجه به اینکه شرکت روشن ضمیر خود نیروگاه مولد برق است هزینه های برق مصرفی مزرعه ماینینگ ما کاملا رقابتی بوده و از هر جای دیگر ارزان تر است.

تضمین درآمد

شرکت روشن ضمیر بعنوان طرف قرارداد فی مابین شما و مزرعه روشن ضمیر از طریق تامین بستر امن و مطمان توام با فناوری های به روز ضامن سرمایه و حصول درآمد شما است.

سوالات متداول
عملا برای اینکه عضوی از خانواده روشن ضمیر شوید می توانید با هر سرمایه ای وارد شوید هرچند حداقل سرمایه پیشنهادی ما یک میلیون تومان می باشد اما درصورتی که سرمایه شما کمتر از این مقدار است موردی نیست و می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید تا فرایند ماینر شدن شما آغاز شود.
این دو سال درواقع بر اساس عمر مفید دستگاه های ماینر درنظر گرفته شده است. به این معنا که اگر بعد از گذشت دو سال با توچه به سختی شبکه بیتکوین و قیمت روز ارز دیجیتال بیتکوین ماینینگ ارز با این هزینه برای شما به صرفه بود که به احتمال بسیار بالا خواهد بود قرارداد به مدت دو سال دیگر تمدید می شود در غیر این صورت اگر میزان درآمد سرمایه شما رضایت کننده نباشد می توانید سرمایه خود را به شخصی دیگر واگزار کرده یا آن را از مدار مزرعه روشن ضمیر به طور موقت خارج نموده و در زمان بازگشت سودآوری مجددا احیا نمایید اما در هر صورت سرمایه شما به صورت هشریت در مزرعه ماینینگ روشن ضمیر ماندگار خواهد بود.
با توچه به اینکه ارز ماینینگ شده در دو صورت ارز دیجیتالی و ریالی به حساب شما واریز می شود. درصورت نیاز می توانید شخص جایگزین خود را به مجموعه روشن ضمیر معرفی کرده تا فرایند واگذاری سرمایه و درآمد صورت گیرد.
درحال حاضر باتوجه به اعتبار و محبوبیت برتر بیتکوین نسبت به سایر رمز ارزها ما به جهت تضمین تحصیل درآمد مناسب ماینر ها در این روش صرفا ارز دیجیتال بیتکوین را ماین میکنیم.هرچند در ماه های آینده ماینر های اتریوم نیز به طور محدود خریداری می شود تا در صورت درخواست مشتریان ارز اتریوم نیز ماین گردد.
مشتریان ترکیه 11.5% مشتریان داخل 60.1% مشتریان امارات 8.30% مشتریان آسیا 14.9% مشتریان اتیوپی 5.2%

در هر جای کره زمین که باشید مزرعه ماین اشتراکی روشن ضمیر میزبان شماست

میزبانی مشتریانی از نقاط مختلف جهان نشان از کیفیت کار ماست.شرکت نیروگاهی فناوری روشن ضمیر به عنوان اولین مزرعه ماینینگ ارز دیجیتال کاملا ایرانی با دریافت مجوز های لازم و تکیه بر سال ها تجربه در حوزه انرژی و مدیریت قدم در راه توسعه زیرساخت های فناوری نوظهور بلاکچین در کشور نهاده است.