درحال بار گذاری
img-bg
پاسخ به سوالات احتمالی شماشفافنامه زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا روشن ضمیر

در این بخش سعی کردیم تا سوالات احتمالی شما را در قالب یک شفافنامه پاسخ دهیم. بدیهی است که سوالات و ابهاماتی خواهید داشت که در این صفحه پیدا نکنید. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مختلف زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی روشن ضمیر از گزینه های زیر استفاده نمایید و برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های بیشتر با ما در ارتباط باشید.

قرارداد های هوشمند اشتراکی

از طریق توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اشتراکی شما به اندازه سرمایه خود می توانید به توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا بپردازید. کافی است مقدار سرمایه خود را تعیین کرده تا به همان اندازه به شما قدرت توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بدهیم.

ادامه مطلب
اجاره زنجیره تامین هوشمند

اگر تعداد زیادی قرارداد های هوشمندر یا سرمایه بالایی دارید و میخواهید در حوزه توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی فعالیت کنید نگران راه اندازی زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی نباشید. زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر با تمام امکانات در خدمت قرارداد های هوشمندر های شماست.

ادامه مطلب
خرید و فروش قرارداد های هوشمندر

در صورتی که میخواهید قرارداد های هوشمندر بخرید یا قرارداد های هوشمندر هایی برای فروش دارید می توانید از طریق فروشگاه قرارداد های هوشمندر روشن ضمیر اقدام به خرید و فروش انواع دستگاه های قرارداد های هوشمندر کنید.

ادامه مطلب
خرید و فروش اینترنت اشیا

تبدیل اینترنت اشیا به ریال و برعکس گاهی دردسر ساز و حتی غیرممکن می شود. اکسچنج اینترنت اشیا دیجی تالار به عنوان همکار استراتژیک روشن ضمیر آماده خرید یا فروش اینترنت اشیا شماست.

ادامه مطلب
 • زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی یا زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا چیست؟

  زنجیره تامین هوشمند (Farm) کلمه انگلیسی به معنای زنجیره تامین هوشمند است. در واقع زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی به معنای زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی می باشد. با توجه به درآمد حاصل از توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بسیاری از سرمایه گذاران تصمیم گرفتند تعداد دستگاه های خود را افزایش دهند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند. اما نکته اینجاست که دستگاه های توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی دارای صدا و مصرف برق زیادی می باشند، بنابراین نمی توان تعداد زیادی از دستگاه های توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی را در کنار هم و در خانه یا مناطق مسکونی و اداری نگهداری کرد. پس سرمایه گذاران در مقیاس های بزرگ تر، سوله هایی را برای این کار در نظر گرفتند که بعدها این سوله ها به زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی معروف شدند. در واقع زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی یا زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا به مکان هایی با صدها یا هزاران دستگاه برای توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بیت کوین یا اینترنت اشیا می گویند.

  مزارع توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی شرایط خاص خود را دارند و معمولا خارج از شهر هستند تا صدای تولیدی آنها، کسی را اذیت نکند و همچنین در هزینه برق صرفه جویی شود. پس از مدتی بسیاری از زنجیره تامین هوشمند ها در مناطق سردسیر ایجاد شدند تا در هزینه های تامین تهویه و خنک کننده صرفه جویی شود. هزینه برق هر کشور برای توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بیت کوین و ارزهای دیجیتال متفاوت است و با توجه به اینکه دولت تعرفه برق توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بیت کوین را اعلام کرد، حال هر شخصی که بخواهد به ایجاد زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی یا این عملیات در داخل کشور بپردازد باید طبق شرایط قانونی پیش رود.

 • قرارداد های هوشمند اشتراکی چیست؟

  کلود توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی به آن دسته از خدمات و شرکت‌هایی اطلاق می‌شود که قدرت پردازش سخت‌افزارشان را به شما می‌فروشند و کارهای مربوط به توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی و نگه‌داری تجهیزات را انجام می‌دهند. در واقع کلود توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بدان معناست که شما بدون خریداری تجهیزات سخت‌افزاری گران‌قیمت، از راه دور و به‌صورت اشتراکی و از راه دور اقدام به توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی ارزهای دیجیتال می‌کنید. با این کار تنها چیزی که نیاز دارید فقط یک رایانه یا گوشی موبایل خواهد بود تا به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کرده و سودتان را مشاهده کنید.

 • اجاره زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی چیست؟

  بسیاری فکر می کنند که با یک یا چند دستگاه قرارداد های هوشمندر می توانند زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی ایجاد کنند و به سود های کلان برسند. در صورتی که برای راه اندازی یک زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی نیاز به تعداد زیادی قرارداد های هوشمندر و زیرساخت های مختلفی است. در واقع این نوع روش توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی، توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی برای مصارف خانگی و شخصی محسوب می شود. همچنین با توجه به اینکه این حوزه در ایران قانونمند شده است، برای هر اقدامی در این زمینه باید از طریق مراجع قانونی و روش های اعلام شده اقدام به توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی نمایید، در غیر این صورت کار شما غیر قانونی است و به عنوان متخلف و مجرم با افراد برخورد قانونی می شود.

 • سختی توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی چیست؟

  شبکه یک ارز رمزنگار به طور خودکار سختی مسائلی را که باید حل شوند، تغییر می دهد. این امر تضمین می کند که ارز با یک سرعت ثابت منتشر شود. اگر تعداد توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی کنندگان شبکه زیاد شود، سختی افزایش می یابد. اگر توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی کنندگان کمی شبکه را حفظ کنند، حل مسائل شبکه تقریبا آسان خواهد بود. سختی یک ارز از میزان سودآوری توسعه بلاکچین و هوش مصنوعیش نیز تاثیر می پذیرد.

 • هش ریت چیست؟

  هش ریت (HashRate) یا نرخ هش خروجی تابع هش می‌باشد و در بیت کوین، هش ریت سرعت اتمام عملیات محاسباتی در کد بیت کوین است. هنگام توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی هرچه هش ریت بیشتر باشد بهتر است، زیرا فرصت یافتن بلاک بعدی و‌ دریافت جایزه افزایش می‌یابد.

 • زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی روشن ضمیر چه هزینه هایی از من دریافت می کند؟

  در زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی روشن ضمیر تنها هزینه ای که از شما دریافت می کنیم هزینه برق مصرفی است.

  تمام خدمات زنجیره تامین هوشمند رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و صرفا بخش کوچکی از درآمد نهایی شما بعنوان حق الاجرت از شما دریافت خواهد شد.

 • آیا میان من و روشن ضمیر قراردادی عقد می گردد؟

  پاسخ مثبت است. در واقع بدلیل اینکه ما سرمایه شما را دریافت میکنیم تا به نیابت از شما اقدام به توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا کنیم حق طرفین ایجاب می کند تا یک قرار داد با متن کاملا شفاف و مشخص به امضای هر دو طرف برسد.

  جهت اطلاع از مفاد و بنود قرارداد از صفحه تماس با ما برای ما پیغام بگذارید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 • خیر، هر یک از ارزهای دیجیتال از یک الگوریتم خاص پیروی می کنند. مثلا بیت کوین از الگوریتم SHA256 پیروی می کند و دستگاه هایی که برای توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بیت کوین طراحی شده اند با این الگوریتم کار می کنند و نمی توانند ارزهایی که از الگوریتم دیگری پیروی می کنند را مستقیماً توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی کنند.

  اتریوم که در حال حاضر دومین ارز مجازی معتبر دنیاست از الگوریتم Ethash پیروی می کند و دستگاه هایی که برای‌ توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اتریوم ساخته شده اند از این الگوریتم استفاده می کنند. یکی دیگر از الگوریتم های رایج Cryptonight است که تعداد زیادی از ارزهای‌ مجازی مثل بایت کوین، مونرو و الکترونیوم از آن پیروی می کنند.

 • درآمد هر دستگاه قرارداد های هوشمندر چقدر است؟

  درآمد هر دستگاه قرارداد های هوشمندر متفاوت است و به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برخی از مهمترین فاکتورهایی که در تعیین درآمد دستگاه قرارداد های هوشمندر تاثیر گذار هستند عبارتند از: قیمت جهانی‌ ارز مجازی ای که دستگاه توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی می کند، میزان سختی شبکه (در مورد سختی شبکه در یک مقاله مجزا توضیح خواهیم داد)، قیمت برق مصرفی و نرخ دلار. بنابراین از آنجا که تمام این فاکتورها همواره در حال تغییر هستند نمیتوان عدد مشخصی برای‌ میزان درآمد هر دستگاه مشخص کرد. اما با توجه به قیمت نسبتا پائین برق در ایران همواره توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی یا همان توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی ارزهای دیجیتال با دستگاه های‌ قرارداد های هوشمندر به صرفه بوده است.