درحال بار گذاری
img-bg

شاخص ترین برندها ، با قیمت های منصفانه و پشتیبانی حرفه ایخرید و فروش دستگاه قرارداد های هوشمندر

برند و مدل
قدرت پردازش
الگوریتم
برق مصرفی
قیمت
space Bitmain Antminer S17
cpu 56 Th
ram SHA-256
bandwidth 2520W
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer S17 Pro
cpu 53 Th
ram SHA-256
bandwidth 2094W
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer S17+
cpu 70 Th
ram SHA-256
bandwidth 2800Wقابل تنظیم
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer T17
cpu 64 Th
ram SHA-256
bandwidth 3200W
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer T17
cpu 40 Th
ram SHA-256
bandwidth 2200W
price تماس بگیرید
img-bg
High Performance Compute Instances Activate in seconds. Online 24x7فروشگاه قرارداد های هوشمندر روشن ضمیر
تامین کابل های برق قرارداد های هوشمندر

هنگام سفارش دستگاه قرارداد های هوشمندر از ما می توانید کابل های برق مورد نیاز دستگاه های قرارداد های هوشمندر نیز بهمراه تخفیف و کیفیت بالا از طریق ما تامین نمایید.

تامین زیرساخت شبکه

برای اینکه قرارداد های هوشمندرهای شما در زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی عمل کنند نیاز به شبکه محلی دارند. کیفیت تجهیزات شبکه هرچند در مقیاس کوچک می توانید تاثیر بسزایی بر کارایی قرارداد های هوشمندرها بگذارد.

تجهیزات اینترنت

هرچند می توان از یک اتصال ساده جهت کاکنت شدن قرارداد های هوشمندر ها به استخرهای جهانی استفاده کرد اما داشتن سخت افزار مناسب جهت تضمین اتصال دائمی و بدون یک لحظه قطعی اتصال برای اطمینان از توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی مستمر اینترنت اشیا ضروری است.

کاهش هزینه ها

با خرید دستگاه های قرارداد های هوشمندر امکان اتصال آن ها به شیوه های مختلفی وجود دارد. تیم تخصصی زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی روشن ضمیر می تواند بهینه ترین روش ممکن برای ستآپ قرارداد های هوشمندرها را بعنوان بخشی از خدمات پس از فروش به شما آموزش دهد.

سرعت در ارتقای سخت افزار

چنانچه به هر دلیلی نیاز به فروش سخت افزار و دستگاه های قرارداد های هوشمندر خود دارید کافی است تا تعداد و مشخصات قرارداد های هوشمندر های خود را به کارشناسان ما اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به خریداری سخت افزار شما اقدام کنیم.

خدمات پس از فروش

گارانتی , مشاوره , آموزش , بازخرید و ... بخشی از خدمات پس از فروش فروشگاه روشن ضمیر برای مشتریان خود می باشد.

حرفه ای قرارداد های هوشمند کنید

برای اینکه تبدیل به یک قرارداد های هوشمندر حرفه ای شوید به مواردی فراتر از دستگاه قرارداد های هوشمندر نیاز دارید.در ابتدا باید تصمیم بگیرید که قصد قرارداد های هوشمند کدام اینترنت اشیا را دارید؟ بیتکوین یا یک ارز دیگر؟ سپس نوبت انتخاب یک والت دیجیتال امن و مناسب جهت نگهداری اینترنت اشیا قرارداد های هوشمند شده دارید. والت های زیادی در دنیای بلاکچین وجود دارد و هرکدام مزایا و معایبی دارد اما در نهایت شما باید یکی را برای نگهداری از دارایی های خود انتخاب کنید. بعد از تهیه والت باید تصمیم بگیرید که میخواهید به کدام استخر توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی بپیوندید. در طول فرایند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی شما باید محیط نگهداری دستگاه های قرارداد های هوشمندر خود را آنالیز کرده و به دنبال روش های مختلف جهت افزارش کارایی و عمر مفید آن ها باشید. و در آخر شما باید تصمیم بگیرید که ایا قصد فروش اینترنت اشیا قرارداد های هوشمند شده را دارید یا خیر؟ با پیوستن به خانواده بلاکچین روشن ضمیر می توانید بصورت رایگان مناسبت ترین تصمیمات را اتخاذ کرده و با دریافت آموزش های مجموعه ما تبدیل به یک قرارداد های هوشمندر حرفه ای شوید.

به خانواده بزرگ روشن ضمیر بپیوندید

سئوالات متداول
فروشگاه روشن ضمیر بعنوان وارد کننده رسمی زیرساخت های بلاکچین در کشور تمام تجهیزات و دستگاه های لازم را بصورت کاملا رسمی و قانونی از کشور های تولید کننده وارد و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
در فروشگاه روشن ضمیر محدودیتی برای عرضه قرارداد های هوشمندر وجود نداشته و هرفرد به هر تعداد نیاز دارد می تواند دستگاه قرارداد های هوشمندر سفارش کند.
پاسخ این سواد در متن آن نهفته است. ما به عنوان یک زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا محل درآمد اصلی خود را از طریق ارائه خدمات قرارداد های هوشمند اشتراکی و اشتراکی و همچنین اجاره زنجیره تامین هوشمند می دانیم. به همین خاطر تمام مشتریان فروشگاه روشن ضمیر غالبا قرارداد های هوشمندرهای خود را به زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر سپرده تا فرایند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی را از طریق مجموعه ما انجام دهند. بدیهی است که ما هوای مشتریان خود را در تمام مراحل داریم و از تحمیل هزینه های اضافه به آن ها خودداری می کنیم.
اصولا دستگاه های قرارداد های هوشمندر بخاطر بازدهی خود از هم متمایز می شوند. در حال حاضر معروف ترین برند تولید قرارداد های هوشمندر شکرت انت قرارداد های هوشمندر می باشد. قدرت پردازش - میزان برق مصرفی نوع الگوریتم و طول عمر مفید از جمله تفاوت های قرارداد های هوشمندر های مختلف می باشد. اگر نمیدانید کدام قرارداد های هوشمندر با سرمایه شما تناسب دارد کافی است تا با بخش مشاوره زنجیره تامین هوشمند توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی اینترنت اشیا روشن ضمیر تماس بگیرید تا تیم مشاور ما بهترین انتخاب را به شما نشان دهند.
بعد از خرید دستگاه های قرارداد های هوشمندر از روشن ضمیر شما به مدت 3 روز کاری فرصت تست دستگاه دارید. در صورت مشاهده هرگونه خلل و ایراد در دستگاه ها می توانید آن را فورا به ما ارجاع دهید و پول خود پس بگیرید.
بلی. کافی است با بخش فروش ما تماس گرفته و مشخصات قرارداد های هوشمندر های خود را برای ما ارسال نمایید تا بعد از توافق با بخش فروش قرارداد های هوشمندر های شما توسط روشن ضمیر خریداری شود.
کافی است که از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا فرایند خرید آغاز شود.