درحال بار گذاری
img-bg

شاخص ترین برندها ، با قیمت های منصفانه و پشتیبانی حرفه ایخرید و فروش دستگاه ماینر

برند و مدل
قدرت پردازش
الگوریتم
برق مصرفی
قیمت
space Bitmain Antminer S17
cpu 56 Th
ram SHA-256
bandwidth 2520W
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer S17 Pro
cpu 53 Th
ram SHA-256
bandwidth 2094W
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer S17+
cpu 70 Th
ram SHA-256
bandwidth 2800Wقابل تنظیم
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer T17
cpu 64 Th
ram SHA-256
bandwidth 3200W
price تماس بگیرید
space Bitmain Antminer T17
cpu 40 Th
ram SHA-256
bandwidth 2200W
price تماس بگیرید
img-bg
High Performance Compute Instances Activate in seconds. Online 24x7فروشگاه ماینر روشن ضمیر
تامین کابل های برق ماینر

هنگام سفارش دستگاه ماینر از ما می توانید کابل های برق مورد نیاز دستگاه های ماینر نیز بهمراه تخفیف و کیفیت بالا از طریق ما تامین نمایید.

تامین زیرساخت شبکه

برای اینکه ماینرهای شما در مزرعه ماینینگ عمل کنند نیاز به شبکه محلی دارند. کیفیت تجهیزات شبکه هرچند در مقیاس کوچک می توانید تاثیر بسزایی بر کارایی ماینرها بگذارد.

تجهیزات اینترنت

هرچند می توان از یک اتصال ساده جهت کاکنت شدن ماینر ها به استخرهای جهانی استفاده کرد اما داشتن سخت افزار مناسب جهت تضمین اتصال دائمی و بدون یک لحظه قطعی اتصال برای اطمینان از استخراج مستمر ارز دیجیتال ضروری است.

کاهش هزینه ها

با خرید دستگاه های ماینر امکان اتصال آن ها به شیوه های مختلفی وجود دارد. تیم تخصصی مزرعه ماینینگ روشن ضمیر می تواند بهینه ترین روش ممکن برای ستآپ ماینرها را بعنوان بخشی از خدمات پس از فروش به شما آموزش دهد.

سرعت در ارتقای سخت افزار

چنانچه به هر دلیلی نیاز به فروش سخت افزار و دستگاه های ماینر خود دارید کافی است تا تعداد و مشخصات ماینر های خود را به کارشناسان ما اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به خریداری سخت افزار شما اقدام کنیم.

خدمات پس از فروش

گارانتی , مشاوره , آموزش , بازخرید و ... بخشی از خدمات پس از فروش فروشگاه روشن ضمیر برای مشتریان خود می باشد.

حرفه ای ماین کنید

برای اینکه تبدیل به یک ماینر حرفه ای شوید به مواردی فراتر از دستگاه ماینر نیاز دارید.در ابتدا باید تصمیم بگیرید که قصد ماین کدام ارز دیجیتال را دارید؟ بیتکوین یا یک ارز دیگر؟ سپس نوبت انتخاب یک والت دیجیتال امن و مناسب جهت نگهداری ارز دیجیتال ماین شده دارید. والت های زیادی در دنیای بلاکچین وجود دارد و هرکدام مزایا و معایبی دارد اما در نهایت شما باید یکی را برای نگهداری از دارایی های خود انتخاب کنید. بعد از تهیه والت باید تصمیم بگیرید که میخواهید به کدام استخر ماینینگ بپیوندید. در طول فرایند ماینینگ شما باید محیط نگهداری دستگاه های ماینر خود را آنالیز کرده و به دنبال روش های مختلف جهت افزارش کارایی و عمر مفید آن ها باشید. و در آخر شما باید تصمیم بگیرید که ایا قصد فروش ارز دیجیتال ماین شده را دارید یا خیر؟ با پیوستن به خانواده بلاکچین روشن ضمیر می توانید بصورت رایگان مناسبت ترین تصمیمات را اتخاذ کرده و با دریافت آموزش های مجموعه ما تبدیل به یک ماینر حرفه ای شوید.

به خانواده بزرگ روشن ضمیر بپیوندید

سئوالات متداول
فروشگاه روشن ضمیر بعنوان وارد کننده رسمی زیرساخت های بلاکچین در کشور تمام تجهیزات و دستگاه های لازم را بصورت کاملا رسمی و قانونی از کشور های تولید کننده وارد و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
در فروشگاه روشن ضمیر محدودیتی برای عرضه ماینر وجود نداشته و هرفرد به هر تعداد نیاز دارد می تواند دستگاه ماینر سفارش کند.
پاسخ این سواد در متن آن نهفته است. ما به عنوان یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال محل درآمد اصلی خود را از طریق ارائه خدمات ماین اشتراکی و اشتراکی و همچنین اجاره مزرعه می دانیم. به همین خاطر تمام مشتریان فروشگاه روشن ضمیر غالبا ماینرهای خود را به مزرعه روشن ضمیر سپرده تا فرایند ماینینگ را از طریق مجموعه ما انجام دهند. بدیهی است که ما هوای مشتریان خود را در تمام مراحل داریم و از تحمیل هزینه های اضافه به آن ها خودداری می کنیم.
اصولا دستگاه های ماینر بخاطر بازدهی خود از هم متمایز می شوند. در حال حاضر معروف ترین برند تولید ماینر شکرت انت ماینر می باشد. قدرت پردازش - میزان برق مصرفی نوع الگوریتم و طول عمر مفید از جمله تفاوت های ماینر های مختلف می باشد. اگر نمیدانید کدام ماینر با سرمایه شما تناسب دارد کافی است تا با بخش مشاوره مزرعه استخراج ارز دیجیتال روشن ضمیر تماس بگیرید تا تیم مشاور ما بهترین انتخاب را به شما نشان دهند.
بعد از خرید دستگاه های ماینر از روشن ضمیر شما به مدت 3 روز کاری فرصت تست دستگاه دارید. در صورت مشاهده هرگونه خلل و ایراد در دستگاه ها می توانید آن را فورا به ما ارجاع دهید و پول خود پس بگیرید.
بلی. کافی است با بخش فروش ما تماس گرفته و مشخصات ماینر های خود را برای ما ارسال نمایید تا بعد از توافق با بخش فروش ماینر های شما توسط روشن ضمیر خریداری شود.
کافی است که از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا فرایند خرید آغاز شود.