درحال بار گذاری
img-bg

اگر دستگاه ماینر دارید اما مجوز و سایر امکانات لازم را در اختیار ندارید ,مزرعه استخراج ارز دیجیتال روشن ضمیر در خدمت شماست اجاره مزرعه ماینینگ

صفحه اصلی - اجاره مزرعه ماینینگ

domains table

img-bg

اجاره فارم ماینینگ

هفت خوان دریافت مجوز , تامین برق و هزینه ی بالای آن , سروصدای زیاد دستگاه های ماینینگ , نبود محیط کافی , تهویه , نگهداری و ... بخشی از معضلات راه اندازی فارم ماینینگ می باشد.ما در مزرعه استخراج ارز دیجیتال روشن ضمیر به عنوان اولین مزرعه ماینینگ کشور تمام امکانات لازم جهت داشتن مزرعه ارز دیجیتال را با کمترین درصد سودی و بسیار مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می دهیم. در واقع مجموعه روشن ضمیر فراتر رفته و حتی اگر دستگاه ماینر ندارید مجموعه روشن ضمیر با دارا بودن کارت بازرگانی مربوطه آمادگی تامین و فروش آخرین نسل از ماینرهای ارز دیجیتال را با قیمت منصفانه دارد. تعیین قیمت و حق الزحمه منصفانه همواره الگو و روش کار روشن ضمیر می باشد.

مزایای ویژه اجاره فارم ماینینگ روشن ضمیر
بازدید از فارم

با سپردن ماینر های خود به مزرعه روشن ضمیر شما بطور کامل دسترسی فیزیکی و امکان بازدید از دستگاه های خود را خواهید داشت. درواقع شما می توانید از نزدیک شاهد فرایند نگهداری و عملکرد دستگاه های خود باشید.شما از طریق بازدید از مزرعه استخراج ارز دیجیتال روشن ضمیر علاوه بر مشاهده مستقیم کیفیت کار ما درصورت داشتن نظر یا انتقاد می توانید بصورت مستقیم انتقادات و پیشنهادات خود را به ناظر و به تبع آن مسئولین مزرعه اطلاع دهید.

دریافت اطلاعات بیشتر
دسترسی از راه دور

شما همواره می توانید از محیط کار یا منزل از طریق کامیوتر شخصی خود در هر ساعت از شبانه روز به دستگاه های ماینیر خود متصل شوید تا درصورت نیاز کانفیگ موردنظر خودتان را اعمال کرده یا صرفا به مانیتور و آنالیز عملکرد دستگاه ها بپردازید. درواقع کارشناسان مزرعه ماینینگ روشن ضمیر بصورت رایگان تمام کانفیگ ها و مانیتورنیگ را برای شما انجام خواند داد اما همزمان می توانید خودتان سکان دار دستگاه های ماینر خودتان باشید.

دریافت اطلاعات بیشتر
سیستم تهویه پیشرفته

شرکت نیروگاهی فناوری روشن ضمیر با تکیه بر تجربه و پیشینه خود در مدیریت حرفه ای کارخانجات مختلف و با استفاده از بروز ترین سیستم های تهویه و پالایش هوا اقدام به آماده سازی محیطی با دمای کنترل شده و اتمسفری پاک و بدون هرگونه آلاینده کرده تا علاوه بر کمک به دستگاه های ماینر به استخراج با بازدهی بیشتر میزان استهلاک آن ها را کم کرده تا به این ترتیب عمر مفید آن ها تحت شعاع قرار نگیرد.

دریافت اطلاعات بیشتر