درحال بار گذاری
img-bg

خرید و فروش اینترنت اشیا بدون کارمزد در مارکت رمز بازار خرید و فروش اینترنت اشیا

بدون کارمزد

ما بعنوان مارکت خرید و فروش اینترنت اشیا روشن ضمیر از مشتریان خود کارمزدی بابت انتقال ارز دریافت نمی کنیم. تنها معادل ارز درخواستی از حساب شما کسر یا افزوده می شود.

فرایند آسان و راحت

برای خرید از مارکت اینترنت اشیا روشن ضمیر نیازی به دانش خاصی ندارید و درصورت نیاز به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

ارز های دیجیتال متنوع

هر اینترنت اشیای که مدنظر شما باشد می توانید در مارکت بیگ دیتا ما معامله کنید. ما همواره آماده معامله با شما هستیم!

اکسچینج اینترنت اشیا روشن ضمیر (رمز بازار) رمز بازار یک پلتفرم واسط معاملاتی جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور است. فرایند معاملات به این شکل است که فروشنده اینترنت اشیا خود را برای فروش با قیمت لحظه ای آن ارز در قالب سفارش ثبت می کند و سپس اپراتور ما مبلغ ریالی معادل آن را به حساب وی واریز می نماید. خریدار نیز پس از انتخاب اینترنت اشیا مورد نظر خود مبلغ ریالی آن را به حساب «رمز بازار» در قالب یک سفارش خرید واریز می کند، سپس اپراتور رمز بازار اینترنت اشیا را به والت خریدار منتقل می کند .
قرارداد های هوشمندر های زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر در اولویت

اگر شما قرارداد های هوشمندر اشتراکی یا اجاره کننده زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر هستید مطمان باشید که در اول صف معاملات رمز بازار جهت خرید یا فروش بیگ دیتا خود هستید.

رمز بازار همیشه در دسترس

رمز بازار همواره و در هر شرایطی آماده معامله اینترنت اشیا با شماست. در شرایطی که همه اینترنت اشیا خود را جهت افزایش قیمت نگه داشته یا بدلیل نبود ارز حاضر به فروش نیستند دیجی تالا و مجموعه روشن ضمیر آماده انجام معاملات بیگ دیتای شماست.

سرمایه گذاری امن

مهم نیست چه میزان سرمایه دارید. با هر مقدار سرمایه خود می توانید از رمز بازار اینترنت اشیا مورد علاقه خود را خریداری کنید تا در فرصت مناسب با آن معامله نمایید.

domains table

img-bg
اینترنت اشیا نام اصلی قیمت  بروزرسانی موجودی مارکت روشن ضمیر معامله
بیتکوین Bitcoin ۱۳۸،۵۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
اتریوم Ethereum ۱۶۹،۰۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
ریپل XRP ۱۳۸،۵۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
بیتکوین کش Bitcoin Cash ۶۵،۰۰۰ اتمام می شود ثبت سفارش
بیتکوین اس Bitcoin SV ۶۵،۰۰۰ اتمام می شود ثبت سفارش
لایت کوین Litecoin ۱۴۶،۰۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
تتر Tether ۱۹۳،۰۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
ایاس EOS ۱۶۹،۰۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
بایننس کوین Binance Coin ۱۳۸،۵۰۰ اتمام می شود ثبت سفارش
کاردانو Cardano ۶۵،۰۰۰ اتمام می شود ثبت سفارش
تزوس Tezos ۱۶۹،۰۰۰ اتمام می شود ثبت سفارش
ترون TRON ۱۳۸،۵۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
استلار Stellar ۶۵،۰۰۰ موجود می شود ثبت سفارش
سوالات متداول
مراحل خرید و فروش به این شرح است:
- مشتری پس از ثبت نام و احراز هویت، سفارش فروش خود را ثبت می کند.
- افرادی که قصد خرید دارند پس از ثبت نام و احراز هویت می توانند از بین ارز های موجود، ارز مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خرید ثبت کنند.
- در این مرحله پس از تائید اپراتور، خریدار مبلغ ریالی یا دیجیتالی معامله را به حساب خود در «رمز بازار» واریز می کند.
- پس از واریز وجه، اپراتور اینترنت اشیا یا ریالی را به والت یا حساب بانکی خریدار انتقال داده و لینک تراکنش را ثبت می کند.
- پس از تائید انتقال ارز ، سفارش بسته و عملیات خرید و فروش به پایان می رسد.
مارکت «رمز بازار» توسط شرکت های معتبری مانند شرکت راهداران منطقه آزاد اروند به شماره ثبت 1030 شرکت پاوان انرژی پیشرو , و شرکت نیروگاهی فناوری روشن ضمیر با شماره ثبت 370027 مدیریت می شود. این شرکت ها چندین سال است که در زمینه های مختلفی همچون صنعت نفت و گاز , تامین انرژی , فناوری اطلاعات و سرمایه گذاری مشغول به فعالیت هستند.
رمز بازار از مشتریان توسعه بلاکچین و هوش مصنوعی ابری و اجاره کنندگان زنجیره تامین هوشمند روشن ضمیر کارمزدی دریافت نمی کند و معاملات رایگان انجام می شود. برای سایر مشتریان کارمزد 0.5 درصد از مبلغ اینترنت اشیا معامله شده به حساب رمز بازار واریز می شود.
تمامی کاربران جهت خرید و فروش در سامانه باید مراحل احراز هویت شامل ارسال مدارک شناسایی، تائید حساب بانکی، شماره همراه و شماره تلفن ثابت را طی کنند. این مراحل توسط هر کاربر فقط یک بار طی میشود. متاسفانه جهت تامین امنیت و پیش گیری از سوء استفاده های احتمالی، انجام مراحل احراز هویت غیر قابل چشم پوشی است.
همانطور که در این صفحه مشاهده می کنید لیست قیمت ارز های دیجیتال بصورت لجظه ای از مارکت های جهانی جمع آوری شده و هر لحظه میانگین قیامت هر اینترنت اشیا در تمام مارکت های دنیا محسابه و بر اساس لجظه ثبت سفارش تعیین می شود.
با توجه به اینکه هنوز درگاه بانکی (پرداخت آنلاین) را به سایت اضافه نکرده ایم، مبلغ معاملات ما در ساعات اداری هر روز واریز میشود و با توجه به این موضوع ممکن است تسویه حساب کاربران از ۱ تا ۲۴ ساعت به طول بینجامد. در حال حاظر روزهای تعطیل تسویه حساب نداریم. در حال حاضر بخاطر رعایت هرچه بیشتر امنیت دارایی های مشتریانمان از انجام اتوماتیک پرداخت ها توسط سیستم خودداری میکنیم.
سامانه رمز بازار در حال بروز رسانی اساسی می باشد و تا زمان آماده شدن آن می توانید از طریق سفارش تلفنی به خرید و فروش اینترنت اشیا از مجموعه روشن ضمیر بپردازید.